| Ürün Adı | SAN ACE 109P0424G301 |
| Marka | SAN ACE |
| Model | 109P0424G301 |
| Fan Boyutu | 40x40x28 mm |
| Voltaj | 24VDC |
| Akım | 0.19A |
| Güç Tüketimi | ≈ 4.56 W |
| Çalışma Sıcaklığı | -10°C … +70°C |
| Bağlantı Tipi | 3 Kablo |
| Rulman Tipi | Bilyalı Rulman |
Anasayfa » Tüm Modeller » SAN ACE 109P0424G301
NMB-MAT 3110KL-05W-B30
₺686,43 + KDV
SAN ACE 109p0424j3023
₺1.029,65 + KDV
Brand:
SAN ACE 109P0424G301
₺1.029,65 + KDV
Stokta
Stok kodu:
SAN-ACE-Fan-090808
Kategoriler: CNC Fan Modelleri, SAN ACE
Etiketler: 109P0424G301, 40x40x28 mm fan, SAN ACE 109P0424G301
San Ace fan serisi, DC ve AC güç seçenekleriyle geniş bir uygulama yelpazesine uygundur; Sürücüler, kontrol panoları, endüstriyel otomasyon sistemleri gibi zorlu ortamlarda bile kararlı soğutma sağlar. İstenilen soğutmayı sağlar ve düşük bakım ihtiyacı sunar.